Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajem Karla Klostermanna 2009

7. 9. 2009

7. závod Š.U.A.C. Kašperské Hory, 13. 6. 2009
           
VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠUAC - Divize I (80km)
           
  s.č. příjmení kat. klub čas
1 334 PTÁČEK K. B Cykloservex-Duratec 2:20:38 dop.
2 304 VORÁČEK J. B CK Kramolín-ŠilhavýRAMALA 2:22:57 dop.
3 218 JANEČEK M. A CK Kramolín-ŠilhavýRAMALA 2:23:04 dop.
4 297 ŠKLEBENÝ VÍT A TTK Husqvarna Klatovy 2:23:15 dop.
5 238 ŘÍHA J. A Cykloklub Plzeň 2:23:18 dop.
6 246 ŠTURM P. A SK Chodsko 2:23:59 dop.
7 239 ČECHURA P. A Cykloklub Plzeň 2:24:42 dop.
8 303 HANZELÍN R. B Author Team Stupno 2:24:58 dop.
pří 90 KOS Pavel BI IVT Domanín 2:25:11 dop.
9 305 PRŮCHA B. B Cykloservex-Duratec 2:25:22 dop.
10 285 RAJZR L. A Author Team Stupno 2:26:20 dop.
pří 91 HAVEL Josef BI IVT 2:27:14 dop.
pří 96 KLEMENT Milan BI VELOSERVIS TEAM 2:27:20 dop.
11 221 BAIER J. A Velosport Domažlice 2:28:18 dop.
pří 92 BAUMRUK Aleš BI MRX INTERDOOR TEAM 2:28:35 dop.
pří 95 FUČÍK Martin BI Dukla Praha 2:30:27 dop.
12 318 Jedlík J. B RAMALA Plzeň 2:30:46 dop.
13 281 KOHLBECK P. A Autoservis N+K 2:30:56 dop.
14 212 BEHENSKÝ L. A NENI 2:30:56 dop.
15 335 PÍŠA V. B XSTREAM Racing Team 2:31:19 dop.
16 309 MUŠKA R. B RAMALA Plzeň 2:31:19 dop.
17 235 HORNA M. A CK SportBlažek.cz 2:33:24 dop.
18 279 VACEK T. A Stavmal Klatovy 2:33:54 dop.
19 213 VODÁK M. A CK SportBlažek.cz 2:36:06 dop.
20 378 ŠVÍK PETR B RAMALA Plzeň 2:39:22 dop.
21 232 SVOBODA V. A Cykloservex-Duratec 2:41:17 dop.
22 353 ZÍTEK P. B Stavmal Klatovy 2:46:09 dop.
23 379 SMARŽÍK P. B SKP Sokolov 2:46:48 dop.
24 367 POSTRÁNSKÝ J. B CK SportBlažek.cz 2:47:11 dop.
25 236 HOŠEK J. A Stavmal Klatovy 2:48:22 dop.
26 312 VOREL M. B Cykloservex-Duratec 2:50:00 dop.
27 211 DIENSTBIER O. A Alltraining.cz 2:51:57 dop.
28 264 KUPKA J. A RAMALA Plzeň 2:56:25 dop.
29 365 MATOUŠEK B. B RAMALA Plzeň 2:57:32 dop.
30 225 HORNA S. A CK SportBlažek.cz 2:58:03 dop.
31 368 VAJC V. B CK SportBlažek.cz 2:58:03 dop.






  306 BAUER T. B CK Kramolín-ŠilhavýRAMALA nedojel
  317 MICHÁLEK B. B Cykloservex-Duratec nedojel
  321 LES M. B Author Team Stupno nedojel
 
       
VÝSLEDKOVÁ LISTINA ŠUAC - Divize II (65 km)
           
  s.č. příjmení kat. klub čas
1 401 SVOBODA P. C RAMALA Plzeň 1:53:45 dop.
2 461 KOPÁČ P. C CK Cheznovice 1:53:47 dop.
3 449 NOVÝ R. C KČT Kašperské Hory 1:54:02 dop.
4 465 ŠVEC M. C Cyklosport Soukup 1:54:15 dop.
5 519 RABOŇ F. D CK SportBlažek.cz 1:54:35 dop.
6 410 RAJŠL M. C CK SportBlažek.cz 1:54:52 dop.
7 447 ŠVAJKA F. C KČT Kašperské Hory 1:54:55 dop.
8 451 SVOBODA J. C RAMALA Plzeň 1:55:38 dop.
9 407 JURÁNEK J. C Koruna Pralines 2:00:13 dop.
10 558 MANDAUS J. D Cykloservex-Duratec 2:00:51 dop.
11 409 VINTR V. C KČT Kašperské Hory 2:01:00 dop.
12 533 FABIŠOVSKÝ L. D Koruna Pralines 2:01:06 dop.
13 415 MATĚJKA Z. C Cykloservex-Duratec 2:02:52 dop.
14 3 FIALOVÁ D. F CK SportBlažek.cz 2:02:56 dop.
15 545 KOTRBA J. D Stavmal Klatovy 2:03:03 dop.
16 420 BRADA R. C Cyklo Team Ostrov 2:03:04 dop.
17 550 PEŠL V. D RAMALA Plzeň 2:03:22 dop.
18 601 ŠUSTR M. E RICOH IMPROMAT Tábor 2:03:24 dop.
19 503 MAJER K. D CK Kramolín 2:03:31 dop.
pří 199 JIŘIČKA(CYKLOVARY) BII Havran Litvínovice 2:03:39 dop.
20 560 DUFEK V. D KČT Kašperské Hory 2:03:48 dop.
21 453 RŮŽIČKA M. C CK SportBlažek.cz 2:03:56 dop.
22 509 VLNA Z. D CK Kramolín 2:05:12 dop.
23 548 ZEMAN J. D Šilhavý Ramala 2:06:29 dop.
24 408 ČURDA M. C SokolKbely 2:06:31 dop.
25 535 KALOUSEK J. D Šilhavý Ramala 2:06:31 dop.
26 620 LINEK J. E Stavmal Klatovy 2:06:40 dop.
27 614 PLÁNIČKA J. E TTK Husqvarna Klatovy 2:06:55 dop.
pří 133 Lacina Ant. BII CYKLODRAK STŘÍBRO 2:08:47 dop.
28 416 HÁJEK R. C Stavmal Klatovy 2:08:51 dop.
29 549 LABANC Š. D Cykloservex-Duratec 2:08:54 dop.
30 4 POTOČNÁ E. F CK SportBlažek.cz 2:09:03 dop.
31 17 HIRMANOVÁ B. F Duratec Team 2:09:07 dop.
32 459 ŠKLEBENÝ V. C TTK Husqvarna Klatovy 2:09:19 dop.
33 619 PETRLE P. E Šilhavý Ramala 2:10:04 dop.
34 417 VRHEL R. C KČT Kašperské Hory 2:11:03 dop.
35 440 KRIEGELSTEIN Z. C Cykloservex-Duratec 2:11:39 dop.
36 557 KUBALÍK L. D Cykloservex-Duratec 2:13:19 dop.
37 24 HRANAIOVÁ K. F NENI 2:13:22 dop.
38 504 JANOUŠEK F. D CK Kramolín 2:13:52 dop.
39 508 LACINA J. D Šilhavý Ramala 2:14:16 dop.
40 618 ŠREJMA J. E NENI 2:14:55 dop.
41 541 DIMMER J. E Šilhavý Ramala 2:15:01 dop.
42 463 NEŠČÁK J. C TTK Husqvarna Klatovy 2:15:25 dop.
pří 97 DOULE J. BII Hasiči Zdíkovec 2:17:56 dop.
43 617 ETLÍK J. E RICOH IMPROMAT Tábor 2:17:58 dop.
44 414 ŠVÁTORA M. C TTK Husqvarna Klatovy 2:18:04 dop.
45 555 KOBYLKA P. D Stavmal Klatovy 2:19:10 dop.
46 554 JANOŠÍK L. D KČT Kašperské Hory 2:19:24 dop.
pří 136 OCETNIK P. BII OC Hájek 2:21:34 dop.
47 429 HORÁK J. C CK SportBlažek.cz 2:21:45 dop.
48 421 ŠÍMA M. C RAMALA Plzeň 2:21:45 dop.
49 502 HANŽLÍK J. D Author Team Stupno 2:23:09 dop.
50 510 JŮZA M. D TTK Husqvarna Klatovy 2:23:32 dop.
pří 135 KLENOR J. BII Kašperské Hory 2:23:39 dop.
51 616 KUČERA J. E Author Team Stupno 2:24:25 dop.
52 10 ŠVECOVÁ D. F CK Střížovice 2:26:47 dop.
pří 89 LUKEŠOVÁ L. BII CK Šukačka 2:27:35 dop.
53 524 MOTEJL V. D CK SportBlažek.cz 2:30:54 dop.
54 542 ŠIMON M. D CK Horažďovice 2:35:02 dop.
55 602 ŠUBRT V. E Cykloservex-Duratec 2:35:34 dop.
56 18 MAŠKOVÁ A. F Duratec Team 2:38:42 dop.
57 605 KRÁTIL J. E TTK Husqvarna Klatovy 2:48:28 dop.
58 2 SLOUPOVÁ J. F CK SportBlažek.cz 2:50:00 dop.







538 KUMHERA V. D Kola Janda-Kubias nedojel